Dodany: 2010-10-20 08:50:31
 

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych to wynalazek, który powinien polecać swoim pacjentom każdy stomatolog poznań. Są to występujące w różnych rozmiarach, w zależności od wielkości szpar między zębami, szczoteczki które pomagają usunąć zalegające w przestrzeniach międzyzębowych resztki pokarmu.


Szczoteczki te w dużej mierze pomagają dbać o zmniejszenie bakterii w jamie ustnej. Wszystkie płyny do płukania usunął resztki, które znajdują się w jamie ustnej jako pozostałości po szczotkowaniu zębów. Zapobiegają więc przemieszczenia się ich w szpary między zębami.

Każdy stomatolog przyzna, ze jeżeli dojdzie już do zagnieżdżenia się resztek pokarmowych między zębami, ciężko usunąć je tylko za pomocą płukania jamy ustnej. W tym celu doskonale sprawdzają się szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Są tak małe, że można je wsunąć między jednego zęba a drugiego, dzięki czemu zbierają cały pokarm, który tam zalega. Stomatolog poznań zaleci także tego typu szczoteczki,wszystkim którzy mają od urodzenia szpary między zębami..

Nick: